thc-thc.com.pl

Pełna Legalizacja Marihuany w UE do 2028r

pełna, legalizacja, marihuany, cannabis, trawki

W całej Unii Europejskiej marihuana będzie w pełni legalna najpóźniej do 10 lat, czyli do roku 2028. Takie jest założenie Unijnych Polityków. Plan jest taki, że będzie ona stopniowo legalizowana. Wszczęto już nawet pierwsze kroku w tym kierunku i to praktycznie w całej UE, gdzie mamy już przecież legalną medyczną marihuanę.

Okazuje się, że Polska w tym wypadku dość dobrze radzi sobie ze zmianą prawa odnośnie medycznej marihuany. W wywiadzie, który możecie obejrzeć na YouTube wynika, że w lipcu 2018 po cichu została przepchnięta ustawa dając możliwość Polskim firmom na staranie się o zezwolenie na produkcję medycznej marihuany. Po za tym jest też miła wiadomość dla rekreacyjnych użytkowników marihuany, cytujemy:

…z resztą to też się zmienia, bo prawdopodobnie w tym roku wejdzie ustawa. Namówiłem PiS na to, żeby mała ilość marihuany była tylko wykroczeniem. W tej chwili ustalamy co to znaczy „mała ilość”. Wykroczenie ma być karane małym mandatem.

Zapraszam do obejrzenia wywiadu, w którym Piotr „Liroy” Marzec wszystko wyjaśnia. To dzięki niemu mamy w Polsce legalną medyczną marihuanę. Wywiad można obejrzeć tylko na YouTube pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © thc-thc.tv - relacje video, imprezy i targi konopne, cannafest, spannabis.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.