thc-thc.com.pl

Targi Konopne Spannabis 2020 – Odwołane

Na zdjęciu w Istagramie o publiko informację “Marihuana może zabić koronawirusa”, które otrzymało ponad 40,000 polubień, lecz jak się okazuje nawet najsłynniejsze coroczne targi konopne w Europie nie są w stanie go zahamować.

Targi, Konopne, Targi Konopne, Spannabis, Spannabis 2020, Odwołane

Na imprezie w Barcelonie wystawiają się największe firmy z branży konopnej, targi konopne Spannabis 2020 niestety zostały przełożone na 48 godzin przed planowanym jej rozpoczęciem. Natomiast to nie wszystko przełożona została także konferencja International Cannabis Business Conference, która jest połączona z wyjątkową częścią Spannabis, po tym, jak władze Katalonii ogłosiły stan wyjątkowy, jednocześnie zakazując wszystkich spotkań zbiorowych powyżej 1000 osób w odpowiedzi na ogłoszoną epidemię Covid-19.

Hiszpańskojęzyczna gazeta La Vanguardia przedstawiła, że w zeszłym roku w wydarzeniu Spannabis Barcelona wzięło udział około 25 000 osób. Dlatego też organizatorzy poinformowali, że targi konopne Spannabis zostają przesunięte na jesień tego roku. A wszystko wydarzyło się, gdy Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła w środę pandemię koronawirusa.

Parę dni przed wydarzeniem organizatorzy targów Spannabis wygłosili oświadczenie, że nie ma powodu, żeby rezygnować z imprezy dedukowanej właśnie konopi oraz że targi odbędą się zgodnie z planami. Lecz to nie wszystko według organizatorów wiadomości dotyczące koronariwusa są nie prawdziwe I nie należy popadać w panikę co więcej według władz Spannabis zagrożenie jest nieproporcjonalne. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy minister zdrowia Alba Vergés oraz minister spraw wewnętrznych Miquel Buch ogłosili, iż konieczne jest wprowadzenie “nadzwyczajnych środków”w stosunku do koronawirusa Covid-19. Dlatego, też wszystkie masowe imprezy i nie tylko zostały wstrzymane.

W tym roku targi konopne Spannabis Barcelona 2020 były okrzyknięte za bardzo wyjątkowe, ponieważ po raz pierwsze w historii Spannabis miały odbyć się tam zawody takie jak High Times Cannabis Cup, co to znaczy? A to, że zebrani sędziowie wybierają najlepsze odmiany indica, sativa, hybrydy, susz CBD, pre-rollsy, haszysz, ekstrakty oraz produkty spożywcze. Przy czym ich wyjątkowość mała także polegać na obecni osobowości naukowych, medycznych oraz politycznych a także odpowiednich przedstawicieli sektora konopi indyjskich.

Jak piszą organizatorzy:
“Światowe konferencje na temat marihuany stały się wydarzeniem referencyjnym dzięki przekazywaniu postępów i wysiłków prowadzonych w dziedzinie marihuany. Poprzez bloki tematyczne w formacie forum, a także konkretne konferencje, zamierzamy zagłębić się w różne wymiary tej kontrowersyjnej rośliny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © thc-thc.tv - relacje video, imprezy i targi konopne, cannafest, spannabis.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.