thc-thc.com.pl

Spannabis Barcelona 2023

Targi Marihuany Spannabis w Barcelonie 2023

Spannabis jest międzynarodową imprezą konopną organizowaną w Barcelonie, zazwyczaj w pierwszym kwartale każdego roku. Wydarzenie to gromadzi tysiące ludzi z całego świata, którzy specjalnie na tą okazję przyjeżdżają do Hiszpanii. Podczas imprezy istnieje możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i zastosowaniem konopi, wzięcia udziału w pokazie technik upraw konopi, spotkać się z ekspertami z branży, kupić ciekawe produkty, a takżę porozmawiać i wymienić się doświadczeniem z osobami, które posiadają podobne zainteresowania. Spannabis składa się z wielu atrakcji. Oprócz części poświęconej zagadnieniom związanym z konopią, można brać udział w interesujących konkursach i koncertach utalentowanych artystów.

Spannabis 2023 Barcelona – Największe Europejskie Targi Konopne

Spannabis to jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe wydarzenie, które co roku w Europie traktowane jest jako święto konopi indyjskiej. Impreza ma miejsce w pięknej i słonecznej Barcelonie, która na około 3 dni staje się rajem dla fanów marihuany. Spannabis trwa zazwyczaj od piątku do niedzieli. Pierwszy dzień zarezerwowany jest dla prasy, mediów i specjalistów z branży, natomiast dwa kolejne dni przepełnione są wydarzeniami i atrakcjami, które dostępne są dla wszystkich zainteresowanych. Podczas trwania imprezy można brać udział w wielu wystawach, pokazach, prezentacjach, warsztatach, konkursach, koncertach i zapewnionych przez organizatorów wydarzeniach towarzyszących. Dodatkowo, na tydzień przed rozpoczęciem festiwalu odbywają się eventy takie jak Spannabis Cannabis Cup oraz Masters of Rosin, podczas których producenci i hodowcy koni prezentują swoje produkty, wymieniają się doświadczeniami i edukują na temat medycznych i rekreacyjnych zastosowań tej rośliny. Nie można też zapomnieć o samej Barcelonie, która dzięki tej okazji zachęca do siebie turystów, sprawiając że wielu z nich regularnie do niej wraca.

Spannabis w Barcelonie 2023 – Co Warto Wiedzieć?

Spannabis jest największą imprezą konopną w Europie, która nie tylko zapewnia masę atrakcji, ale także uczy. Event odbywa się co roku od 2002 w Hiszpanii, w Barcelonie. Tegoroczna edycja zaplanowana została na dni od 17 do 19 marca w centrum targowym Fira de Cornella, które znajduje się w północno-wschodniej części Barcelony. W hali tej organizatorzy zagospodarowali 5 powierzchni wystawowych z masą ciekawych atrakcji i produktów. Na miejscu będzie można spotkać aż 280 wystawców, z całego świata, a wśród nich lokalne firmy, takie jak: Royal Queen Seeds, Gea Seeds, Sweet Seeds, Buddha Seeds oraz Humboldt, europejscy przedstawiciele, jak: Dutch Passion, Green House Seeds, Sensi Seeds, Super Sativa Seed Club, Barney’s Farm, Doctor’s Choice, Mascotte, OCB i Canna oraz najpopularniejsi amerykańscy giganci: The Cali Connection, Dr. Dabber, Exxus Vape, DynaVap, czy Puffco. Nie jest to jednak pełna lista firm, które będą brały udział w targach Spannabis 2023. Po więcej informacji należy udać się na stronę organizatora.

Dlaczego Spannabis Cieszy się Taką Popularnością?

Spannabis jest imprezą międzynarodową, na którą przybywają tysiące ludzi z całego świata. Jak to się jednak stało, że wydarzenie to zyskało tak ogromny rozgłos i popularność? Odpowiedzi na to pytanie należy szukać w 2001 roku, kiedy to kilka osób związanych z ruchem legalizacji marihuany w Hiszpanii i w Europie, postanowiło stworzyć targi konopne, dzięki którym przedstawione zostanę innym najistotniejsze zagadnienia związane z tym tematem. Pierwsza edycja imprezy, odbywająca się w 2002 roku skupiła się głównie na promowaniu medycznych zastosowań konopi oraz rozpowszechnieniu w społeczeństwie idei bezpieczeństwa tej rośliny oraz jej normalizacji. Wydarzenie to odbyło się na hali Palau Sant Jordi, jednak każde następne miało miejsce w Fira de Cornella. Od małej przestrzeni przeznaczonej na kilka stanowisk, Spannabis stało się ogromną imprezą mieszczącą rzeszę wystawców i uczestników. Dzięki swojemu unikalnemu charakterowi oraz prawu panującemu w Hiszpanii Spannabis przyczyniło się do wzrostu zainteresowania konopiami, rozwoju tej branży, a także większej świadomości w społeczeństwie.

Spannnabis 2023

Spannabis to rozrywka i nauka w jedynym. Na wydarzeniu grają znani i utalentowani artyści, tacy jak: Jhana Beat, Toxic in Dub, Barbass Sound, NaaN Hang, Gluu, Morgan Souljah, DJ Cucumba i wielu innych. Oprócz koncertów, organizatorzy zapewnili także możliwość uczestnictwa w Światowej Konferencji Konopi, gdzie specjaliści z branży medycznej, przemysłowej i rozrywkowej poruszają tematy dotyczące bezpieczeństwa i legalizacji marihuany w Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © thc-thc.tv - relacje video, imprezy i targi konopne, cannafest, spannabis.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.