thc-thc.com.pl

Marihuana Legalna na Mundialu 2018 w Rosji

Tematem dzisiejszego filmu jest nowoczesne podejście Rosji do marihuany obowiązujące podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018. Przepisy, o których mowa dają kibicom przyjeżdżającym do Rosji pełne przyzwolenie na posiadanie przy sobie zielonego suszu.

Jedynym warunkiem takiego przyzwolenia jest okazanie przez kibica dokumentu tożsamości z kraju, z którego przyjechał i w którym marihuana nie jest nielegalna oraz posiadanie odpowiedniej dokumentacji w języku angielskim lub rosyjskim zezwalającej na posiadanie przy sobie marihuany w tym kraju.

Jedni nazywają to luką prawną, inni świadomymi regulacjami. Jedno jest pewne. Regulacje Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej wygłoszone przez Rosyjski Komitet Organizacyjny Piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA 2018 w Rosji są prawem, które obowiązywać będzie przez cały okres trwania turnieju. Co ciekawe, do przepisów tych dostosowała się również FIFA, pozwalając kibicom nawet na wnoszenie marihuany na rosyjskie stadiony. Dodatkowo, wsparli oni inicjatywę poprzez stworzenie odpowiedniej organizacji i szkoleń pracowników stadionowych. Wyznaczeni funkcjonariusze poznali procedury pozwalające na prawidłową weryfikację autentyczności posiadanych przez kibiców recept, natomiast szefowie ochrony przez cały czas czuwać będą nad poprawnym egzekwowaniem przepisów dopuszczających posiadanie marihuany na rosyjskich stadionach.

Kontrole związane z posiadaniem marihuany będą mogły mieć także miejsce w punktach granicznych, gdzie w niektórych przypadkach, turyści posiadający susz zostaną poproszeni o dodatkowe wypełnienie deklaracji celnej dotyczącej ziela, które wwożą do kraju.

Do tych łagodnych dla marihuany regulacji dołączyły się również Kazachstan i Białoruś, przez które to państwa część kibiców będzie podróżować do Rosji aby obejrzeć mundialowe mecze swoich reprezentacji.

Niezapomnianych emocji oraz wrażeń podczas Mundialu 2018 w Rosji Życzy sklep z nasionami marihuany THC-THC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Marihuana Legalna na Mundialu 2018 w Rosji”


Copyright © thc-thc.tv - relacje video, imprezy i targi konopne, cannafest, spannabis.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.