thc-thc.com.pl

Nasz Kanał Usunięty z YT

Niestety nasz długo rozwijany kanał na YT, który miał masę pozytywnych komentarzy o naszym sklepie z nasionami marihuany THC-THC został usunięty. Nasza konkurencja, która nie potrafi rozwijać własnych projektów, skupiła się na masowym zgłaszaniu naszych filmów, przez co YT usunął nasz kanał z automatu powołując się na bzdurną wytyczną: „YT nie zezwala na publikowanie materiałów, które zachęcają do przemocy lub promują niebezpieczne działania niosące ze sobą ryzyko poważnych obrażeń ciała lub śmierci.”

Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że np. „Instrukcja jak zamówić produkt w sklepie internetowym” nie ma nic wspólnego z tymi wytycznymi. Tym bardziej film z relacji Targów Konopnych Spannabis czy Cannafest. Najprawdopodobniej nikt nawet nie sprawdzał naszego kanału tylko został on automatycznie usunięty na podstawie kilku zgłoszeń naszej nieuczciwej konkurencji. Widać gołym okiem, że na nasze odwołanie odpisał YTubowy automat. A według nich drugi raz nie można się już odwołać.

Z tej całej sytuacji należy wyciągnąć wnioski i działać dalej, ale nie ma sensu rozwijać projektów na nieswoich portalach, bo wieloletnia praca może być w każdej chwili skasowana przez kogoś lub coś dla kogo wcale się nie liczymy. Według nas nawet ,jeśli nasze odwołanie doszłoby do jakiegoś fizycznego pracownika, to raczej taka osoba pracująca w YT nie będzie nawet sprawdzała, dlaczego ktoś inny zrobił zgłoszenie na nasze film, tylko od razu zablokuje to, co się da. Wyobraźmy sobie pracownika za biurkiem, który jest zasypany zgłoszeniami, robi i czyta wszystko. Na pewno nie. Wykorzystuje narzędzia, które ma dostępne i klika „blokuj”, „blokuj” i „next”, żeby mieć spokój i jak najmniej się narobić. Tyczy się to na pewno wszystkich portali tego typu, bo zgłoszeń to mają na pewno miliony. W końcu dla niektórych jest to prosty sposób, żeby niszczyć swoją konkurencję, zgłaszając filmy na kanałach YT.

Wniosek nasuwa się jeden. Nie warto inwestować w kanał na YT, a lepiej skupić się na własnym blogu, przykładowo takim jak nasz THC-THC.TV a YT wykorzystywać co najwyżej jako serwer do wrzucania filmów, ale nie skupiając ich na jednym koncie tylko na wielu. Tym samym unikniemy utraty wszystkich filmów, a co najwyżej kilku, które szybko będzie można wrzucić ponownie na YT a później umieścić na blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

8 komentarzy “Nasz Kanał Usunięty z YT”


Copyright © thc-thc.tv - relacje video, imprezy i targi konopne, cannafest, spannabis.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.