sklep z nasionami konopi indyjskich, seed-bank
nasiona marihuany, konopi, promocja 1 plus 1 nasiona marihuany, konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, konopi, promocje nasiona marihuany, konopi, gratis nasiona marihuany, konopi, 500 plus galeria, marihuany, thc

Nasz Kanał Usunięty z YT

Niestety nasz długo rozwijany kanał na YT, który miał masę pozytywnych komentarzy o naszym sklepie z nasionami marihuany THC-THC został usunięty. Nasza konkurencja, która nie potrafi rozwijać własnych projektów, skupiła się na masowym zgłaszaniu naszych filmów, przez co YT usunął nasz kanał z automatu powołując się na bzdurną wytyczną: „YT nie zezwala na publikowanie materiałów, które zachęcają do przemocy lub promują niebezpieczne działania niosące ze sobą ryzyko poważnych obrażeń ciała lub śmierci.”

Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że np. „Instrukcja jak zamówić produkt w sklepie internetowym” nie ma nic wspólnego z tymi wytycznymi. Tym bardziej film z relacji Targów Konopnych Spannabis czy Cannafest. Najprawdopodobniej nikt nawet nie sprawdzał naszego kanału tylko został on automatycznie usunięty na podstawie kilku zgłoszeń naszej nieuczciwej konkurencji. Widać gołym okiem, że na nasze odwołanie odpisał YTubowy automat. A według nich drugi raz nie można się już odwołać.

Z tej całej sytuacji należy wyciągnąć wnioski i działać dalej, ale nie ma sensu rozwijać projektów na nieswoich portalach, bo wieloletnia praca może być w każdej chwili skasowana przez kogoś lub coś dla kogo wcale się nie liczymy. Według nas nawet ,jeśli nasze odwołanie doszłoby do jakiegoś fizycznego pracownika, to raczej taka osoba pracująca w YT nie będzie nawet sprawdzała, dlaczego ktoś inny zrobił zgłoszenie na nasze film, tylko od razu zablokuje to, co się da. Wyobraźmy sobie pracownika za biurkiem, który jest zasypany zgłoszeniami, robi i czyta wszystko. Na pewno nie. Wykorzystuje narzędzia, które ma dostępne i klika „blokuj”, „blokuj” i „next”, żeby mieć spokój i jak najmniej się narobić. Tyczy się to na pewno wszystkich portali tego typu, bo zgłoszeń to mają na pewno miliony. W końcu dla niektórych jest to prosty sposób, żeby niszczyć swoją konkurencję, zgłaszając filmy na kanałach YT.

Wniosek nasuwa się jeden. Nie warto inwestować w kanał na YT, a lepiej skupić się na własnym blogu, przykładowo takim jak nasz THC-THC.TV a YT wykorzystywać co najwyżej jako serwer do wrzucania filmów, ale nie skupiając ich na jednym koncie tylko na wielu. Tym samym unikniemy utraty wszystkich filmów, a co najwyżej kilku, które szybko będzie można wrzucić ponownie na YT a później umieścić na blogu.

8 komentarzy do wpisu „Nasz Kanał Usunięty z YT”

  1. Bo w praktyce wygląda to tak konkurencja składa na trzy twoje filmy w krótkim czasie zgłoszenia. Jeśli twoje konto nie ma 100tyś subskrypcj to bot Yutube automatycznie blokuje twój kanał, nie sprawdza, nie wie tak naprawdę jakie tam były treści i go to nie obchodzi po prostu blokuje je tylko na podstawie zgłoszeń. Youtube nie interesują i nie liczą się z kontami które nie mają więcej niż 100tyś subów. W prawdzie dostajesz email że możesz się odwołać, ale dalej odpisze ci bot, który zawsze podczyma decyzję o zamknięciu kanału. Co innego jest jeśli kanał ma ponad 100tyś subów, a widzę że green house ma ponad 200tyś. Wtedy podlega się wyższemu poziomowi dla twórców. I nawet jak konkurencja któ®a chce cię zniszczyć zgłosi ci twoje filmy. To kiedy się odwołujesz, twoją sprawą zajmuje się już człowiek. Wiec odblokuje ci kanał.

  2. Ludzie sobie nie zdają sprawy że tworząc kanał na youtube rozwijając go, wkładając w niego masę pracy i kasy. On nigdy nie będzie ich. Tyrają dla kogoś innego i ten ktoś możne im w każdej chwili ten kanał zabrać, skasować i co tylko chce. Bo regulaminy są tak skonstruowane że mogą wszystko. Zrozumcie to ludzie wreszcie. Tyczy się to wszystkich kanałów włącznie z facebookiem.

  3. Wydaje mi się że YouTube wprowadziło nowy algorytm bo royal queen seeds też już ma zablokowany kanał a jeszcze kilka dni temu działał normalnie.

  4. Youtube oszalał jest totalna cenzura na wszystko co z marihuaną związane. Lecą wszystkie kanały. Kanał Spliff też zablokowany. Wszyscy przenoszą się na inne platformy.

  5. Faktycznie dziwna sprawa. Albo nowy algorytm. Albo YT kasuje europejskim firmom cannabisowym kanały, żeby otworzyć rynek europejski dla USA, bo jakoś im kanałów nie blokują. W prawdzie USA ma zmienione prawo i mogą marihuaną handlować, to i tak takie firmy jak royal queen czy dutch passion są o 100 lat do przodu z genetyką uprawą itp. od USA. I może o to w tym wszystkim chodzi żeby niszczyć tego typu firmy w europie. Za chwilę facebooka ocenzurują i będzie wszystko jasne.

Dodaj komentarz